راهنمای استفاده از پنل کاربری

1- آدرس سایت hamidzolfaghari.comشوید 2- روی آیکون مشخص شده در تصویر کلیک کنید تا وارد قسمت ثبت نام شوید.
3- در قسمت نام کاربری، نامی را که قبلا با آن ثبت نام کرده اید را وارد کنید 4- در قسمت رمز عبور هم رمزی که قبلا وارد کرده اید را وارد کنید (در صورت فراموشی رمز عبور میتوانید با کلیک بر روی "رمز عبور را فراموش کرده اید؟" میتوانید با وارد کردن اطلاعاتی پسورد جدید تعریف کنید). نکته: اگر اولین بار است که میخواهید وارد سایت شوید باید روی عضویت در سایت (پایین ورود) کلیک کنید. 5- بعد از وارد کردن اطلاعات نام کاربری و رمزعبور میتوانید دکمه ورود را کلیک کنید تا وارد شوید.
6- بعد از زدن اطلاعات کامل وارد این صفحه میشوید که با کلیک بر روی قسمت مشخص شده، یک لیست برای شما باز میشود 7- قسمت پنل کاربری مهم ترین قسمت این بخش به حساب میاد که با کلیک بر روی آن وارد پنل کاربری میشوید که در ادامه کامل توضیح داده میشود 8- با زدن خروح از حساب شما از حساب کاربری خود خارج میشوید.
9- در این صفحه یسری اطلاعات از کل دوره ها و دوره هایی که شما خریداری کرده اید به شما میدهد که بعد از لمس منوی حساب کاربری برای شما فهرستی باز میشود. 10- با لمس دوره های خریداری شده میتوانید تمامی دوره هایی را که خریداری کرده اید را مشاهده کنید.
11- در این قسمت تمامی دوره هایی که شما خریداری کرده اید نمایان میشود و برای دانلود میتوانید روی آن کلیک کنید.
12- حال که وارد برگه دوره مشخص شده شده اید میتوانید با رفتن به قسمت دانلود دوره، آنرا دانلود کنید.