کتاب ارشد پرستاری

بعد از تصمیم گیری برای شرکت در کنکور ارشد پرستاری، شاید سخت‌ترین مرحله برای دانشجویان رشته پرستاری انتخاب کتاب‌های کاربردی و مفید برای قبولی در کنکور ارشد باشد. ما معتبرترین و بهترین کتاب های ارشد پرستاری را برایتان گردآوری کردیم.

با توجه به اینکه انتشارات مختلفی، کتاب‌های مربوط به ارشد پرستاری را با تنوع بالا ارائه می‌دهند، انتخاب بهترین کتاب ارشد پرستاری می‌تواند بسیار وقت‌گیر باشد. رشته پرستاری در همه مقاطع، به خصوص مقطع ارشد، رشته پرطرفدار و پر رقابتی بوده است؛ از این جهت سوالاتی همانند سوالات زیر برای دانشجویان پیش می‌آید:

  • بهتر است چه کتاب‌هایی را برای ارشد مطالعه کنم؟
  • بهترین کتاب ارشد پرستاری کدام است؟ 
  • چگونه می‌توانم به کتاب‌ها دسترسی داشته باشم؟  

معمولا دانشجویان برای اطلاع از بهترین کتا‌ب‌های ارشد پرستاری از دوستانی که سابقه شرکت در کنکور ارشد را دارند پرس و جو می‌کنند و یا در کمال ناباوری از فروشگاه‌های حضوری و با مشورت با کتاب فروشی‌ها، کتاب مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند که در نهایت با حجم انبوهی از کتاب‌هایی که فروش‌شان صرفا برای سود آوری است مواجه می‌شوند. در میان سایت‌های اینترنتی نیز بعضی سودجویان به اشتباه باعث گمراهی دانشجویان می‌شوند تا فروش‌شان را بالا ببرند. از این جهت باید به مجموعه‌های معتبر مانند آکادمی حمید ذوالفقاری که در راستای تحقق هدف اصلی، یعنی کمک به دانشجویان برای قبولی در آزمون ارشد، می‌کوشد مراجعه کنید. برای انتخاب معتبرترین کتاب ارشد پرستاری، باید تمام نقاط ضعف و قوت داوطلب بررسی شود و با توجه به آن کتاب‌هایی به وی پیشنهاد شود. اگر به پایین همین صفحه توجه کنید، ما به معرفی معتبرترین کتاب‌های ارشد پرستاری پرداخته‌ایم. کتاب‌های ذیل بر اساس نیاز دانشجویان رشته پرستاری و بر اساس تجربه چندین ساله گردآوری شده است.