عیدیت رو بگیر!

50% تخفیف عیدانه برای دریافت دوره استخدامشو!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دوره‌های آکادمی حمید ذوالفقاری، کمک حال شما برای قبولی در آزمون استخدامی

اگر قصد شرکت در آزمون استخدامی را دارید اما نمی‌دانید که برای آمادگی در این آزمون باید چه اقدامی انجام دهید، پیشنهاد ما این است که ابتدا دانش خود را بسنجید، خودتان را ارزیابی کنید و نقاط ضعف خود را بشناسید. اگر فقط در دروس عمومی ضعف دارید و نسبت به دروس تخصصی تسلط کامل دارید می‌توانید از دوره دروس عمومی آزمون استخدامی استفاده کنید؛ اما اگر احساس می‌کنید که هم در دروس عمومی و هم در دروس تخصصی تسلط کافی ندارید پیشنهاد ما به شما دوره کوچینگ سه ماهه است. با استفاده از این دوره می‌توانید به طور کامل بر روی دروس مورد نیاز آزمون استخدامی پرستاری تسلط پیدا کنید.

دوره کوچینگ 3 ماهه آزمون استخدامی

در دوره کوچینگ 3 ماهه آزمون استخدامی پرستاری تمامی دروس تخصصی و عمومی مورد نیاز برای قبولی در آزمون استخدامی به صورت کامل ارائه شده است. علاوه بر این با خرید این دوره می‌توانید هر هفته به صورت رایگان با استاد ذوالفقاری جلسات صوتی یا تصویری برقرار کنید و سوالات خود را به صورت مستقیم از ایشان بپرسید.

پکیج دروس عمومی آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور

بسته دروس عمومی آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور و آموزش پرورش شامل دروس ریاضی، آمار مقدماتی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، زبان و ادبیات فارسی

و فناوری اطلاعات است. اگر فکر می‌کنید که دانش کافی جهت کسب درصد قبولی در این دروس را ندارید این پکیج می‌تواند به شما کمک کند.

پکیج دروس عمومی آزمون استخدامی وزارت بهداشت

بسته دروس عمومی آزمون استخدامی وزارت بهداشت شامل دروسی همچون ریاضی، آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی و فناوری اطلاعات می‌شود. لازم به ذکر است که برای قبولی در این آزمون باید درصد بالایی در دروسی که نام برده شد کسب کنید؛ پس اگر در این دروس ضعف دارید این پکیج برای شما مفید واقع خواهد شد.

4.5/5 - (6 امتیاز)

می‌خوای یک ماهه برای آزمون استخدامی پرستاری آماده شی؟
با دوره استخدام شو، تیک قبولی‌ت رو بزن.

خبر خوب اینکه هفته اول دوره برای تو رایگانه!