وبلاگ

بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

راز موفقیت رتبه‌های برتر آزمون ارشد پرستاری، چیزی نیست جز انتخاب بهترین منابع. تیم ما با بررسی سوالات آزمون‌های گذشته، بهترین منابع ارشد پرستاری را به تفکیک هر گرایش و به ترتیب ضرایب دسته بندی کرده‌ است. ما به شما اطمینان می‌دهیم که استفاده از منابع درست در کنار برنامه‌ریزی اصولی مسیر موفقیت شما را هموار خواهد کرد. منابع در سه دسته کتاب، دوره آنلاین و بسته آموزشی در اختیار شما قرار می‌گیرد.
تصویر جدول ضرایب

دوره کوچینگ ارشد پرستاری 1400

در دوره کوچینگ آکادمی حمید ذوالفقاری تمام تلاش ما بر این است که داوطلبان توسط کوچ توانمند شده و خودشان شخصا برای رسیدن به اهداف گام‌های اساسی بردارند. قطعا نقش یک کوچ همیشه پررنگ‌تر از مدرس و مشاور است. هدف ما از برگزاری دوره کوچینگ این است که تا فرا رسیدن دوره کنکور ارشد پرستاری همراهتان بوده و در نهایت شاهد موفقیت شما باشیم. 

در دوره کوچینگ ارشد پرستاری، قدم به قدم را تا موفقیت با هم طی می‌کنیم.

بنر بسته آموزشی داخلی جراحی

دوره پرستاری داخلی جراحی

درس داخلی جراحی یکی از دروس مهم در ارشد پرستاری است که برای قبولی در آزمون پیش رویتان باید درصد خوبی را در آن کسب کنید. توجه داشته باشید که در تمامی گرایش‌های ارشد پرستاری، دروسی که باید مطالعه کنید یکسان است و فقط ضرایب آن‌ها تفاوت دارد.  آکادمی حمید ذوالفقاری با ارائه دوره جامع پرستاری داخلی جراحی این قدم را برای شما برمی‌دارد.

 برای این درس منابع متعددی از سوی وزارت بهداشت اعلام شده است که شامل موارد زیر است:

Brunner and Suddarth’s of medical- surgical nursing/Suzanne C. Smeltzer. 11th. Ed Philadelphia: Lippincott Williams and Wilkins, last edition

Medical-surgical nursing: clinical management for positive outcomes/ Joyee M. black, Jane Hokanson Hawks- 7th.ed. St. Louis: Elsevier Saunders, last edition

Phipps medical- surgical nursing: health and illness perspectives/ Frances Donovan Monahan …(et.al.) 8th. Ed. St. Louis:  Elsevier Mosby last edition

با دوره جامع پرستاری داخلی جراحی با سرعت نور به موفقیت برسید!

تصویر بنر روان پرستاری

دوره روان پرستاری

درس روان پرستاری یکی از گرایش‌های مهم در رشته پرستاری است. ما در دوره روان پرستاری، هرآنچه که نیاز دارید تا رتبه دلخواه خود را به دست آورید را آماده کرده‌ایم. لازم به ذکر است که تمامی منابع دروس یکسان است و فقط ضریب درس‌ها متفاوت است.

برای این درس منابع متعددی را وزارت بهداشت اعلام کرده است که عبارت است از:

Psychiatric nursing care plans/ katherine m. fortinash, patricia a. Holiday worret -5th. Ed. -st. Louise: mosby, elsevier, last edition

 

Mental health nursing: an introductory text/ barbara b. Bauer, signes hill/ – philadelphia: w.b saunders, last edition

 

Psychiatric Mental health nursing katherine m. Fortinash, patricia a. Holiday worret -5th. Ed. -st. Louise: mosby, elsevier, last edition

 

Psychiatric Mental health nursing. Sheila l.videbech.7 ed. Philadelphia: wolters kluwer.2017

 

Mental health nursing. Linda m. gorman. Robynn f. Anwar. Philadelphia.f.a. Davis. 2019

 

Essentials of Psychiatric Mental health nursing. Concepts of care in evidence based practice. Mary c. townsend. Karyn L. Morgan. 4 ed Anwar. Philadelphia.f.a. Davis. 2017

با دوره آموزشی روان پرستاری، روان موفق شوید.

بنر دوره آموزش زبان

دوره زبان عمومی

درس زبان برای بسیاری از افراد نقطه ضعف محسوب شده و دانشجویان معمولا برای مطالعه این درس دچار مشکل می‌شوند؛ ما در دوره آنلاین زبان انگلیسی به ساده‌ترین شکل ممکن به شما کمک می‌کنیم بهترین درصد را در این درس کسب کنید. 

برای درس زبان عمومی رفرنس‌های متعددی برای کنکور ارشد اعلام شده است؛ منابع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت به صورت زیر است:

1- Reading and thinking in English

2- Reading  through Interaction

3- Expanding Reading skills

4- Developing Reading skills

5- Mosaic 1 Reading  ( intermediate – high intermediate )

دوره آنلاین زبان عمومی، میان بری به سمت کسب رتبه قبولی

ارشد پرستاری مراقبت‌های ویژه

پرستاری مراقبت‌های ویژه از جمله گرایش‌های محبوب کارشناسی ارشد پرستاری است؛ از این رو رقابت در این شاخه بسیار سخت و دشوار است. برای پیروزی در این میدان و کسب رتبه قبولی، به منبع آموزشی جامعی احتیاج دارید که شما را از سایر دوره‌‌ها و آموزش‌ها بی نیاز می‌کند. آکادمی حمید ذوالفقاری در دوره آموزشی مراقبت‌های ویژه این آموزش را به صورت تمام و کمال در اختیار شما قرار می‌دهد.

دوره ویژه برای گرایش ویژه!

بنر مدیریت پرستاری

ارشد مدیریت پرستاری

ارشد مدیریت پرستاری جدا از اینکه طرفداران زیادی دارد، جزو گرایش‌های سخت پرستاری محسوب می‌شود؛ به همین دلیل ما در دوره مدیریت پرستاری به شما کمک می‌کنیم موفقیت را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست آورید. آکادمی حمید ذوالفقاری با فراهم کردن تمام سرفصل‌های مورد نیاز شما برای کسب رتبه قبولی در ارشد مدیریت پرستاری، در مسیر موفقیت همراهتان خواهد بود.

با دوره آموزش مدیریت پرستاری، مدیریت موفقیت خود را به دست بگیرید!

تصویر پرستاری سلامت جامعه

درس پرستاری سلامت جامعه (بهداشت جامعه)

پرستاری سلامت جامعه یکی دیگر از درس‌های مهم ارشد پرستاری است و بهداشت (سلامت) عمومی یک علم بین رشته‌ای محسوب می‌شود.

آکادمی حمید ذوالفقاری با معرفی منابع پرستاری سلامت جامعه، هر آنچه برای کسب رتبه بالا نیاز دارید را بدون کم و کاست در اختیارتان قرار می‌دهد تا هیچ گونه دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشید.

منابع زیر منابعی است که از سوی وزارت بهداشت اعلام شده است:

1- Community and public health nursing/ Marcia Stanhope, Jeannette Lacaster.- 6 th . Ed- St. Louis: mosby, Last Edition

2- Community health nursing : theory and practice/ Claudia M. Smith, Frances A. Manure. – 2 th .ed. Philadelphia: W. B . Saunders, Last Edition

تصویر نوزاد تحت مراقبت

درس پرستاری مراقبت‌های ویژه نوزادان

یکی از درس‌های تخصصی پرستاری، مراقبت‌های ویژه نوزادان است. این درس در رابطه با مراقبت از نوزادان بد حال و نارس است. این درس در تمامی گرایش‌ها یکسان است و فقط ضریب آن در آزمون متفاوت است. 

منابع وزارت بهداشت برای درس بهداشت جامعه در گرایش ارشد پرستاری مراقبت‌های ویژه نوزادان:

 Maternity and womens health care/deitra leonard lowdermilk, shannon e. Perry .-8th. Ed. – st louise: mosby, elseveier, last edition

Maternal and child health nursing: care of the childberaring and childdreang family/ adele pillitteri- 5th.ed. – philadelphia: lippincott williams and wilkins, last edition

تصویر پرستار کودکان

درس پرستاری کودکان

رشته پرستاری از جمله رشته‌هایی است که ضمن سختی‌ها و مشقت‌های فراوان طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. حجم بالای متقاضیان موجب شده تا رقابت در این رشته بسیار سخت باشد. نکته بسیار مهمی که موجب می‌شود از این رقابت پیروز بازگردید اطلاع از منابع کاربردی و مهم است.

خوب است بدانید منابعی که باید برای قبولی در ارشد پرستاری مطالعه کنید یکسان است فقط متناسب با نوع گرایش انتخابی شما ضرایب دروس متفاوت است. با اطلاع از ضرایب می‌توانید میزان اهمیت و تمرکز خود را روی هر درس تشخیص دهید.

یکی از دروسی که باید برای قبولی در ارشد پرستاری مطالعه کنید درس کودکان است. 

منابع پیشنهادی وزارت بهداشت برای درس کودکان عبارتند از:

Wong’s nursing care of infants and children / Marilyn J . Hockenberry, David Wilson. 8 th . ed- St. Louis: Mosby, Elsevier, Last Edition

 

آزمون کارشناسی ارشد پرستاری وزارت بهداشت یکی از پرمتقاضی‌ترین آزمون‌هایی است که هر ساله در کشور برگزار می‌گردد و رقابت تنگاتنگی را میان داوطلبان به وجود می‌آورد. یکی از عوامل بسیار مهم و اثرگذار در کسب بهترین نتیجه ممکن، مطالعه بهترین منابع برای کنکور ارشد پرستاری است. علاوه بر آن، تلاش خود فرد نیز تاثیر بسزایی در موفقیت شخص در آزمون می‌تواند داشته باشد.

آکادمی حمید ذوالفقاری لیستی از منابع متناسب با گرایش‌های کارشناسی ارشد پرستاری را برای شما آماده کرده‌ است، زیرا این آزمون رقابتی است و جهت سنجش و انتخاب شایسته‌ترین افراد شرکت کننده است. باید توجه داشته باشید که محدود کردن این رقابت به چند منبع مشخص فاقد توجیه علمی است و نباید خود را محدود به چند منبع آموزشی کنید، بلکه شما داوطلبان گرامی می‌بایست با مطالعات گسترده به تسلط کافی جهت شرکت در این آزمون دست یابید.

در دوره کوچینگ ارشد پرستاری از ابتدای راه تا کسب رتبه قبولی در آزمون ارشد پرستاری همراه‌تان هستیم.

برای قبولی در کارشناسی ارشد پرستاری چی بخونم؟

شاید این مهم‌ترین سوالی باشد که یک دانشجو پیش از آزمون کارشناسی ارشد به دنبال جواب آن است و ما برای پاسخ به این سوال، بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری را در سه دسته معرفی کرده‌ایم. این دسته بندی‌ها بر اساس مدت زمانی که داوطلب قادر است تا برای مطالعه بگذارد، انجام شده است. سعی کرده‌ایم تا دسته بندی مهم‌ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری به نوعی باشد که هر داوطلب با توجه به شرایط خود بتواند بهترین استفاده را از زمان مطالعه‌اش داشته باشد. با خواندن این مطلب یک بار برای همیشه پاسخ این سوال که برای ارشد پرستاری چی بخونم را دریافت خواهید کرد.

 

داوطلبان دسته اول (حداقل 8 ساعت در روز می‌توانند زمان بگذارند)

معرفی بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری برای داوطلبان دسته اول که شامل دانشجویان ترم 7 و 8 و همچنین همکارانی است که زمان کافی برای مطالعه منابع آزمون ارشد پرستاری را دارند و می‌توانند حداقل 8 ساعت در روز برای یک بازه زمانی هشت ماهه تا یک ساله مطالعه کنند.

بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری برای این دسته از افراد به شرح زیر است:

توجه: دوستانی که زمان و فرصت کافی دارند، باید بیشتر مراقب باشند، زیرا زمان زیادی تا آزمون دارند و فرصت مطالعه‌شان نیز زیاد است، به همین دلیل باید سعی کنند وسط کار خسته نشوند و با یک برنامه ریزی دقیق بتوانند این خستگی و از دست رفتن انگیزه را جبران کنند.

همچنین باید بدانند که می‌خواهند چند دور هر درس را مرور کنند، چقدر و چگونه تست بزنند و به چه صورت مرور کنند تا مطالب از ذهن‌شان فرار نکند. زمان طولانی همانقدر که مزیت محسوب می‌شود، اگر مدیریت زمان و منابع را به صورت دقیق و برنامه ریزی شده به همراه نداشته باشد، هیچ فایده‌ای نداشته و فقط وقتتان رو تلف می‌کند.

برای داشتن بهترین نتیجه، داشتن یک برنامه ریزی اصولی خیلی مهم تر از داشتن بهترین منابع و زمان بسیار زیاد است.

اگر تمایل دارید تا با کارشناسان موسسه در تماس باشید، بر روی دکمه درخواست مشاوره کلیک کنید.

داوطلبان دسته دوم (میانگین 6 ساعت در روز می‌توانند زمان بگذارند)

داوطلبان دسته دوم برای معرفی بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری شامل دانشجویان و همکارانی می‌باشند که زمان متوسطی برای درس خواندن دارند و می‌توانند میانگین روزانه 6 ساعت را در یک بازه زمانی 6 ماهه به مطالعه بپردازند.

بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری برای داوطلبان دسته دوم:

 • پرستاری داخلی جراحی: پرستاری داخلی جراحی ACE PLUS – پرستاری داخلی جراحی DRS
 • پرستاری کودک: کتاب دکتر میرلاشاری – پرستاری کودکان DRS
 • پرستاری بهداشت جامعه: کتاب درسنامه پرستاری بهداشت جامعه 1و2و3 اسحاق ایلدرآبادی – نکات پرستاری بهداشت پرستاری NVP  زهرا کشتکاران – برنامه و راهنمایی ایمن سازی (واکسیناسیون) وزارت بهداشت
 • پرستاری بهداشت مادران و نوزادان: کتاب ربابه ضیغمی – کتاب میترا ذوالفقاری
 • روان پرستاریکتاب محسن کوشان 1و2 – کتاب حمید حجتی (DRS)
 • زبان علوم پزشکی: کتاب امیرلزگی – کتاب رضا مهاجرنیا
 • منابع تستجعبه سیاه – بانک سوالات دکتر احمدعلی اسدنوقابی

توجه: اگر کاملاً با مدیریت زمان و به دست آوردن مهارت‌های خواندن و تست زدن و به خصوص مرور کردن پیش بروید، چیزی کمتر از دسته اول ندارید. باید حواستان جمع باشد که با مهارت درس بخوانید و از اول بدانید که چه می‌خواهید و چگونه می‌شود با زمان بندی مناسب مراحل مختلف درس خواندن، تست زدن و مرور کردن و جمع بندی را پیاده سازی کرد.

فراموش نکنید که مطالب فرار است و نیاز هست که کاملاً حساب شده و در بازه‌های زمانی استاندارد، دوره تست‌ها و مطالب انجام شود. یک برنامه ریزی دقیق و مرحله به مرحله که با روحیه یادگیری شما مطابق بوده و از ابتدا تا انتهایش مشخص است، شما را حتی از دسته اول هم جلوتر می‌برد. کسانی در آزمون موفق‌ترند که می‌دانند چه می‌خواهند و چگونه باید این کار را انجام دهند.

 

 

داوطلبان دسته سوم (روزانه 2 ساعت می‌توانند زمان بگذارند)

داوطلبان دسته سوم برای معرفی بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری، شامل دانشجویان و همکارانی هستند که زمان کوتاهی تا آزمون ارشد دارند و یا روزانه 2 ساعت در بازه زمانی طولانی مدت فرصت مطالعه دارند.

بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری برای داوطلبان دسته سوم:

 • پرستاری داخلی جراحیپرستاری داخلی جراحی ACE PLUS
 • پرستاری کودک: پرستاری کودکان DRS
 • پرستاری بهداشت جامعه: کتاب درسنامه پرستاری بهداشت جامعه 1و2و3 اسحاق ایلدرآبادی  – برنامه و راهنمایی ایمن سازی (واکسیناسیون) وزارت بهداشت
 • پرستاری بهداشت مادران و نوزادان: کتاب میترا ذوالفقاری
 • روان پرستاری: کتاب حمید حجتی (DRS)
 • زبان علوم پزشکی: کتاب رضا مهاجرنیا
 • منابع تستجعبه سیاه –بانک سوالات دکتر احمدعلی اسدنوقابی 
 • کتاب جامع دروس پرستاری میترا ذوالفقاری

نکته: با در نظر گرفتن فشردگی رقابت در آزمون کارشناسی ارشد پرستاری و میانگین درصدها و نمره‌های بالا، باید با دقت حواس‌تان را جمع کنید و با تمرکز مطلق درس بخوانید تا بتوانید با دو دسته قبلی رقابت کنید. داشتن زمان یا تایم مطالعه زیاد، دلیل بر قبولی صد در صد نیست. چه بسیار داوطلبانی که یک سال و با زمان‌های طولانی درس خواندند و نتایج ضعیفی گرفتند. تنها به این دلیل که نتوانستند مهم‌ترین منابع ارشد پرستاری را در این بازار گسترده تشخیص دهند و یا حتی با داشتن بهترین منابع و شرکت در کلاس‌ها، نتوانستند با مهارت و تمرکز کامل درس بخوانند.

داشتن زمان کم در این دسته هم خطرناک است و هم یک مزیت. خطرناک به این خاطر که زمان کم است و مطالب زیاد و مزیت از این نظر که دواطلبان تازه نفس‌ترند و تازه وارد این دوی ماراتن شده‌اند. این تازه نفسی باید همراه با تمرکز مطلق باشد. باید به طور کاملاً هوشمندانه مطالب کم اهمیت رو حذف کنند و مباحث حیاتی و پر تست رو تشخیص دهند، یعنی به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که از اول بدانند کجاها را باید بخوانند و کجاها را حذف کنند. باید به طور حساب شده‌ای مطالب سنگین و کم اهمیتی که وقت گذاشتن برایشان فقط وقت تلف کردن است را از منابع مطالعاتی خود حذف کنند.

پیشنهاد می‌شود فقط 75 درصد مطالب را بخوانند، 75 درصد مهم و برای این 75 درصد به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که بتوانند در بازه‌های زمانی مشخص مرورهای فشرده‌ای را انجام دهند تا همزمان مطالب هم تمام شده باشند و هم مرور. اینجا هنر تست زدن اهمیت خاصی دارد. اینکه چگونه تست‌ها را بزنید که کاربردی بوده و حداکثر بازدهی را داشته باشد.

توجه: این دسته از داوطلبان و افرادی که با کمبود زمان مواجه هستند می‌توانند با شرکت در دوره فشرده پرستاری داخلی جراحی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دامنه وسیعی از مفاهیم این درس حجیم مسلط شوند.

 

خرید منابع ارشد پرستاری

با توجه به این موضوع که تعداد متقاضیان رشته پرستاری هر سال رو به افزایش است و به طبع، رقابت در این رشته سخت‌تر می‌شود، داوطلبان باید تلاش کنند تا با بهره‌گیری از منابع کاربردی و استاندارد از رقبای خود پیشی بگیرند و به هدف خود دست یابند؛ همچنین خوب است بدانید که هر گونه اشتباهی در انتخاب منابع می‌تواند شما را از مسیر رقابت حذف کند.

هر داوطلب برای موفقیت در آزمون ارشد پرستاری به برخی ابزارها نیاز دارد. استفاده از ابزارهای کارآمد و مطلوب، مسیر درست را مشخص کرده و موجبات پیشرفت شما را فراهم می‌سازد.

یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که برای موفقیت در آزمون ارشد به آن نیاز دارید خرید منابع است. انتخاب صحیح منابع موجب می‌شود تا کاملا اصولی و تضمین شده به آنچه در نظر دارید دست یابید.

انتخاب درست منابع شما را با بودجه بندی آزمون ارشد و نکات مهم و پرکاربرد آشنا می‌کند؛ ضمن اینکه یک منبع استاندارد مباحث را به صورت ساده و روان توضیح داده و در انتهای هر منبع برای تثبیت مطالب چندین تست و آزمون وجود دارد.

آکادمی حمید ذوالفقاری با سال‌ها تجربه در این حوزه منابعی غنی شامل، سوالات پرتکرار و مهم همراه با تست‌ را گردآوری کرده و به شما عزیزان ارائه می‌دهد؛ تا بتواند قسمت اعظمی از نگرانی‌های داوطلبان را رفع کند.

 

چگونه برای ارشد پرستاری درس بخوانیم؟

اولین سوالی که ذهن هر داوطلب را به خود مشغول کرده این است که چگونه برای ارشد پرستاری درس بخوانیم؟

سوالی ساده که در عین حال پیچیده نیز است؛ اما هیچ جای نگرانی نیست؛ زیرا رسالت آکادمی حمید ذوالفقاری ارائه راهکارها و روش‌های تضمینی به شما عزیزان برای موفقیت در کنکور است.

قبل از مطالعه راهکارها و روش‌های تضمینی باید برخی موارد همچون مدیریت زمان و کنترل استرس را بیاموزید و به تعین اهداف کوتاه مدت، بلندمدت و همچنین رشد انگیزه‌های درونی بپردازید.

پس از پشت سر گذاشتن مراحل گفته شده حال باید به این سوال پاسخ دهیم که چگونه برای ارشد پرستاری درس بخوانیم؟

 • منابع استاندارد و کاربردی خریداری کنید

منابع در آزمون ارشد همچون نقشه راه هستند و شما را گام به گام به اهدف‌تان نزدیک‌تر می‌کنند. این منابع می‌تواند به صورت کتبی، پادکست و غیره باشد. هرسال سازمان سنجش و وزارت بهداشت منابع پیشنهادی خود را اعلام می‌کند؛ همچنین آکادمی دکتر ذوالفقاری با کمک اساتید خبره و تیم حرفه‌ای خود بهترین منابع آزمون ارشد پرستاری را گردآوری و به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

 • آشنایی با ضرایب

آشنا شدن با ضریب هر درس به شما کمک می‌کند تا بدانید که برای هر مبحث چقدر زمان اختصاص دهید. کدام مباحث را بیشتر بخوانید و کدام دروس را پس از یک مطالعه گذرا رها کنید.

 • آزمون‌های آزمایشی

انجام آزمون‌های آزمایشی جدا از اینکه شما را با مباحث پرتکرار آشنا می‌کند؛ موجب تقویت مهارت‌های مدیریت زمان و کنترل استرس در شما می‌شود.

 • تست زدن

برای تثبیت هر مبحث پس از مطالعه، تست‌های مربوط به آن را مرور کنید. اینگونه قطعا مطالب با سرعت بیشتری ثبت و بازخوانی می‌شوند.

 

منابع ارشد پرستاری 1401

در رابطه با منابع ارشد پرستاری 1401 باید بگوییم که این منابع هنوز از طرف وزارت بهداشت و سازمان سنجش اعلام نشده است؛ اما دور از انتظار نیست که منابع سالیان پیش مجددا پیشنهاد شوند؛ زیرا کاملا استاندارد، جامع و کامل بودند.

از آنجایی که که اکثر دانشجویان به دنبال بهترین منبع ارشد پرستاری هستند به محض اعلام منابع، لیست کامل آن‌ها را به همراه منابع تکمیلی، محصولات آموزشی و کتاب‌های پیشنهادی ارائه می‌دهیم.

در نظر داشته باشید که صرفا مطالعه منابع پیشنهادی کافی نیست و شما برای کنار زدن رقبا به بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری نیاز دارید؛ در نتیجه برای کسب موفقیت بیشتر علاوه بر مطالعه منابع ارشد پرستاری 1401 منابع تکمیلی را از طریق آکادمی حمید ذوالفقاری تهیه کنید. برای خرید منابع کارشناسی ارشد پرستاری و دریافت مشاوره تخصصی آکادمی حمید ذوالفقاری را به یاد داشته باشید. توجه داشته باشید که با خرید منابع آزمون ارشد پرستاری قطعا شانس بیشتری برای کسب رتبه دلخواه خود دارید.

بهترین منابع کنکور ارشد پرستاری ویژگی‌های متمایزی دارند. آن‌ها همه مباحث را در برمی‌گیرند، چند نمونه تست و آزمون آزمایشی را برای تثبیت اطلاعات شما پیشنهاد می‌دهند و حتی گاهی دسترسی به مشاور را برای شما فراهم می‌کنند؛ تمام مواردی که گفته شد را می‌توانید در دوره کوچینگ آزمون ارشد پرستاری 1401 تجربه کنید. ما در این دوره بهترین منبع برای ارشد پرستاری را در اختیار شما می‌گذاریم و پا به پای شما تا انتها در کنارتان هستیم.

منابع آزمون ارشد پرستاری

سوالات متداول

ما برای سهولت کار شما عزیزان تمامی منابع را به تفکیک هر گرایش دسته بندی کرده‌ایم. شما می‌توانید تمامی منابع‌ (کتاب‌ها) را با توجه به نوع گرایش خود خریداری کنید و نتیجه دلخواه خود را کسب نمایید.

ما در آکادمی حمید ذوالفقاری برای پاسخ به این سوال تمامی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری را در 3 دسته، طبقه بندی کردیم. ما سعی کردیم این دسته بندی را به طوری انجام دهیم تا داوطلب با توجه به شرایط خودش بتواند از حداکثر زمان خود بهترین استفاده را بکند.

اولین سوالی که ذهن هر داوطلب را به خود مشغول کرده این است که چگونه برای ارشد پرستاری درس بخوانیم؟ سوالی ساده که در عین حال پیچیده است؛ اما هیچ جای نگرانی نیست؛ زیرا رسالت آکادمی حمید ذوالفقاری ارائه راهکارها، برنامه ریزی اصولی و تضمینی برای هر فرد، به منظور موفقیت در کنکور است.

10 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • ممنونم از اطلاعات مفید و کاربردی که منتشر می‌کنین.
  چجوری می‌تونم منابع آزمون ارشد پرستاری رو‌ تهیه کنم؟؟

 • من دنبال یه لیست جمع و جور از منابع ارشد پرستاری بودم؛ خیلی به دردم خورد این مقاله، ممنون واقعا.

 • من خودم برای کنکور از منابع سایت شما استفاده کردم. بنظرم خیلی جامع و کامل بودن. خواستم تشکر کنم ازتون

 • مطالبتون در رابطه با منابع ارشد پرستاری خیلی مفید و کامل بود. ممنون

 • ممنون از مقاله خوبتون 🙏
  آیا میشه وقتی هنوز واحدای کارشناسی تموم نشده توی کنکور ارشد پرستاری شرکت کنم؟

 • می‌خواستم بابت محتوای جامع و کامل‌تون تشکر کنم؛ همه چی خیلی مرتب و دسته بندی شده ارائه شده بود و این خیلی کمک کننده بود.

  • سلام سلما عزیز، خوشحالیم که مطالب برای شما مفید و کاربردی بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

3.7/5 - (3 امتیاز)
3.7/5 - (3 امتیاز)
سوالی داری؟ بدون تعارف بپرس
judi slot online situs slot gacor mpo slot online daftar slot online situs slot gacor slot online terpercaya situs slot online terbaik 2021 slot online deposit pulsa situs agen slot online agen slot online mpo slot slot deposit online judi slot terpercaya agen judi slot online slot online pulsa slot online terbaik indonesia daftar agen slot online daftar situs judi slot online mpo slot terpercaya daftar slot gates of olympus slot online https://fikrirasy.id/wp-content/uploads/2021/12/slot-online/ Agen Sbobet Judi Bola Online Resmi Terpercaya #1 Situs Judi Poker Online Situs agen Poker Online https://freedomsponsors.org/slot-online/ freedomsponsors.org slot online agen slot online daftar slot online mpo slot judi slot online pragmatic slot https://freedomsponsors.org/ freedomsponsors.org slot online agen slot online daftar slot online mpo slot judi slot online pragmatic slot https://theguideblogger.com/berita/slot-gacor/ theguideblogger.com slot online daftar slot online situs slot online agen slot online judi slot online judi online poker online casino online situs judi slot online slot gacor situs slot online terbaik judi slot pulsa mpo slot https://messages-love.com/slot/ messages-love.com mpo slot slot online situs judi online judi online situs judi online terpercaya situs judi slot online judi slot judi bola agen bandar judi bola online togel online agen judi online situs judi slot situs judi online resmi judi togel online poker online poker 99 poker 88 ind poker idn play agen poker situs poker bandar poker dominoqq https://178.128.48.101/ Situs Daftar Judi Slot Casino Sbobet Togel Poker Online slot online https://178.128.127.227/ https://www.cakrawalarafflesia.com/wp-content/uploads/2020/08/slot-online/ slot online gacor Agen Sbobet Judi Bola Online Resmi Terpercaya #1 judi slot online https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/02/21/agen-sbobet-situs-judi-bola-resmi-indonesia-2022/ https://www.cakrawalarafflesia.com/slot-online/ https://www.cakrawalarafflesia.com/sbobet/ https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/02/26/situs-judi-slot-gacor/ https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/02/26/deposit-slot-online/ https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/02/26/usaha-judi-slot-online/ Situs Pragmatic Slot 88 Online (🔱 Gate Of Olympus) https://www.cakrawalarafflesia.com/wp-content/uploads/2021/06/slot-online/ Bika Solusi Slot Online https://cakrawalarafflesia.com/slot.html https://cakrawalarafflesia.com/mpo-slot/ https://cakrawalarafflesia.com/sbobet/ https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/02/26/situs-judi-slot-gacor/ https://www.cakrawalarafflesia.com/wp-content/uploads/2021/06/slot-online/ https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/03/03/slot-online-dana/ https://www.cakrawalarafflesia.com/wp-content/uploads/2022/slot-online/ https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/03/08/judi-slot-online-qr-qris/ https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/02/27/higgs-domino-top-bos/ https://www.cakrawalarafflesia.com/wp-includes/assets/index.html https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/02/28/slot-online-android/ https://www.cakrawalarafflesia.com/slot-online-gacor/ https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/03/07/pragmatic-play-situs-judi/ https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/02/21/agen-sbobet-situs-judi-bola-resmi-indonesia-2022/ https://www.cakrawalarafflesia.com/2022/02/25/situs-pragmatic-slot-88-online-%F0%9F%94%B1-gate-of-olympus/ slot online slot88 situs slot88 mpo slot slot mpo slot pragmatic agen pragmatic situs slot pragmatic judi online judi slot judi slot online agen sbobet sbobet online sbobet wap sbobet web Judi Slot Online Slot88 Judi Slot Online Slot Online https://seal.education/wp-includes/js/dist/ http://nina-meble.pl/ https://www.topseymedicalequipmentsupply.com/ http://murmulloparras.mx/ https://rsudtanjunguban.com/ rsudtanjunguban.com RSUD Tanjung Uban https://sbóbet.com/ sbóbet sbobet sbóbet.com judi bola https://www.gosoftware.com.au/ https://smarttechsolutions.com.au/ https://tbarmodelcars.com.au/ https://www.merlindiamonds.com.au/ https://jindathai.com.au/ https://indigenousdiplomacy.org.au/ https://linnronnwall.se/ https://cultura.sc/ https://www.sandal.org.uk/ https://www.fred-perrys.co.uk/ slot88 Daftar 6 Situs Slot Online Gacor MPO Terpercaya Indonesia Situs Judi MPO Slot Online Terbaru & Terpercaya https://mbc-uagro.mx/ Situs Judi MPO Slot Akses Slot Online Terpercaya https://mybestrojgar.in/ Situs MPO Slot Online dan Judi Online Terpercaya https://centroeducativoerichfromm.com.mx/ Situs MPO Slot Penyedia Judi Slot Online Gacor https://informacionempresarial.mx/ Situs judi slot online gacor deposit pulsa 2022 Main Judi Slot Online Terbaik Dapatkan Jackpot Jutaan Rupiah slot88 Data HK Data SGP Keluaran HK Keluaran SGP Slot88 Slot 88 Slot88 Download Alikasi Android 333SLOT Slot pragmaticplay Slot pgsoft Slot aisgaming Slot spadegaming gaming Slot afb gaming gaming Slot joker gaming Slot cq9 Slot ameba Slot isoftbet Slot playstar Slot playngo Slot virtualtech Slot ttgaming Slot microgaming Slot habanero Slot playtech Slot hydako Slot hcgame Casino gd88 Casino pragmaticplay Casino wmc game Casino oriental game live casino Casino ebet live casino gaming Casino dream gaming gaming Casino asia gaming Casino lg88 Casino n2 Live Joker Fishing Spade Gaming Fishing Playstar Fissing online/sv388 Sabung Ayam Promo 338Slot Berita 338SLOT Memo 338Slot https://www.cpcm.ca/ Situs Judi MPO Slot Online Terpercaya dan Terbaik di Indonesia https://ladolcevitaplainfield.com/ Situs Judi Slot Online Youtube Indonesia 2022 Situs Slot Online Terbaik dan Judi Online Terpercaya Situs Judi Slot Online Industri Game Terpercaya Situs Judi Slot Online Garansi MaxWin Slot Terbaik Judi Slot Online +62 Pragmaticplay Terbaik Indonesia Daftar Situs Judi Online Slot Gacor Terpercaya https://beacons.ai/datasgp https://beacons.ai/mpo.slot.online Situs Judi online indonesia uang asli 2022 https://linktr.ee/sbobet.online https://www.edudel.nic.in/welcome_folder/slot/ 6 Daftar Slot Online Terpercaya Situs Judi 24 Jam http://comproject.free.fr/courses/MEGA303/document/ http://comproject.free.fr/courses/338SLOT/document/ https://comproject.free.fr/courses/368MEGA/document/