عیدیت رو بگیر!

50% تخفیف عیدانه برای دریافت دوره استخدامشو!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
yAkt6h7g 4x 01 min 1

هدف ما از برگزاری این دوره در آکادمی حمید ذوالفقاری این است که از ابتدای دوره تا فرا رسیدن کنکور 1402 همراهتان باشیم تا در نهایت بهترین نتیجه را کسب کنید.

به طور کلی کوچ، شخصی است که به وسیله مشاوره، نقاط قوت وضعف داوطلبان را یافته و افراد را در مسیر اهداف‌شان قرار می‌دهد. نقش کوچ همیشه پررنگ‌تر از نقش یک مشاور، راهنما یا مدرس است. در واقع ما برای رسیدن به اهداف‌مان باید بطور مداوم رصد شویم تا از مسیر صحیح خارج نشویم. نکته مهم این است که داوطلبان توسط کوچ توانمند شده و خودشان شخصا برای رسیدن به اهداف‌شان گام‌های اساسی بر می‌دارند. 

سرفصل‌های مهم دوره کوچینگ ارشد پرستاری

شاید به عنوان یک داوطلب برایتان سوال ایجاد شده باشد که در دوره کوچینگ ارشد پرستاری چه سرفصل‌هایی وجود دارد، شما در طول این دوره چه مهارت‌هایی را می‌آموزید و در انتها چه نتیجه‌ای بدست می‌آورید.

در ادامه مهم‌ترین سرفصل‌های دوره کوچینگ ارشد پرستاری را به شما ارائه می‌دهیم.

منابع مورد استفاده در دوره کوچینگ چگونه مشخص می‌شوند؟

هر برنامه کوچ از چند جز اصلی تشکیل شده است. اجزای برنامه کوچ متناسب با نیازهای مراجع (شخص مراجعه کننده به کوچ) انتخاب می‌شوند. یکی از مهم‌ترین چالش‌های دانشجویان، انتخاب بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری است؛ زیرا این منابع تنوع بالا و گستردگی زیادی دارند.

ارائه منابع کارآمد و تاثیرگذار به داوطلبین یکی از اجزا مهم برنامه کوچینگ است که از بین منابع رسمی گردآوری شده و به دست شما می‌رسد.

با تهیه دوره کوچینگ برای آزمون کارشناسی ارشد پرستاری شما هیچ دغدغه‌ای برای تهیه منابع ندارید. منابعی که در دوره کوچینگ ارشد پرستاری در اختیار شما قرار می‌گیرد بصورت فایل pdf، جزوه، فایل صوتی و فیلم آموزشی می‌باشد.

برنامه‌ریزی به چه صورت انجام می‌شود؟

اکثر داوطلبان منابع زیادی را تهیه کرده‌اند که یا اصلا به سراغ آن‌ها نرفته‌ یا ناقص مطالعه کرده‌اند. در برنامه کوچینگ، مبحث برنامه‌ریزی اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. روح کار کوچینگ، برنامه‌ریزی هفتگی است.

داوطلب هر هفته منابع و برنامه لازم را دریافت کرده و طبق آن پیش می‌رود. داشتن برنامه ریزی مشخص باعث می‌شود که سردرگم نباشید و بدانید هر لحظه از چه منابع و برنامه‌ای پیروی کنید.

گاهی ممکن است در اجرای برنامه عقب بمانید؛ به همین دلیل هفته‌هایی برای مرور و جبران عقب افتادگی‌های شما در نظر گرفته می‌شود.

روزانه چقدر زمان برای درس خواندن لازم است؟ 

تجربه ثابت کرده که بسیاری از داوطلبان از شاغلین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی یا دانشجویان ترمهای آخر پرستاری هستند که گرفتاری‌های مختلفی دارند و ممکن است وقت زیادی برای مطالعه نداشته باشند؛ اما با برنامه‌ریزی درست و مطالعه روزانه بین 3الی 4 ساعت می‌توان کلیه برنامه آموزشی را مطالعه کرد. وقتی می‌گوییم به طور متوسط یعنی اگر یک روز به برنامه نرسیدیم، روز بعد جبران کنیم. 

ارزشیابی در این دوره به چه صورت است؟

در برخی موارد با وجود منابع کارآمد و برنامه‌ریزی صحیح باز هم نتیجه دلخواه حاصل نمی‌شود؛ زیرا یک ارزشیابی استاندارد، همراه با در نظر گرفتن نکاتی چون نمره منفی و زمان آزمون وجود ندارد.

در برنامه کوچینگ ارشد پرستاری هر هفته پس از پایان مباحث، مورد ارزشیابی قرار می‌گیرید و بلافاصله پس از پایان آزمون، کارنامه برای شما صادر می‌شود که در آن درصد کسر شده، پاسخ‌های نادرست و صحیح مشخص است.

کوچ شما پس از بررسی کارنامه در جلسه مشاوره با در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف‌تان برنامه‌ریزی مجددی برایتان در نظر می‌گیرد.

چه کسانی می‌توانند در این دوره شرکت کنند؟

هیچ محدودیت سنی و جنسی وجود ندارد. تنها شرط لازم این است که میل به انجام این کار را داشته باشید؛ نه یک میل ساده و معمولی بلکه یک انگیزه و میل آتشین. اگر این میل و عشق آتشین برای قبولی وجود داشته باشد، من به شما قول می‌دهم هرابزاری که نیاز دارید در اختیارتان قرار دهم و به شما کمک کنم؛ اما من هیچگاه نمی‌توانم جای آن میل آتشین را برای شما پر کنم.

شما آن کسی هستید که در اتومبیلی نشسته‌اید و پا روی گاز می‌گذارید؛ من به عنوان کوچ، فرمان این اتومبیل را در مسیر در دست دارم تا شما در مسیر درست قرار بگیرید.

حالا از خود بپرسید که آیا آن میل درونی را دارید؟ من آن را داشتم، 15 سال پیش در سال 1383 با رتبه برتر در دانشگاه شهید بهشتی تهران قبول شدم که در ابتدا برایم یک رویا بود.

آیا در طول دوره خدمات مشاوره هم ارائه می‌شود؟

در طول مسیر کوچینگ فراز و نشیب‌هایی برای داوطلب اتفاق می‌افتد (مسائل خانوادگی، مسائل کاری و…) که موجب عدم تمرکز، ایجاد ناامیدی و خستگی می‌شود و گاهی داوطلب را از ادامه راه باز می‌دارد؛ در اینصورت جلسات مشاوره‌ای با کوچ برگزار می‌شود تا داوطلب با قدرت به مسیر بازگردد.

زمان شروع و پایان دوره کوچ چه زمانی است؟

قبل از شروع دوره با کوچ خود جلسه‌ای برگزار می‌کنید تا بدانید چه زمانی آمادگی قرار گرفتن در مسیر را دارید. 

برنامه‌های کوچ در آکادمی استاد ذوالفقاری از  ابتدای دی ماه شروع می‌شود. حدود 1 هفته برنامه warm up (گرم کردن) دارید و پس از آن، دوره اصلی از هفته دوم دی آغاز می‌شود.

انتهای برنامه با زمان آزمون کارشناسی ارشد در سال 1402 مصادف می‌شود که 4 خرداد ماه 1402 است.

قیمت دوره کوچینگ ارشد پرستاری

داوطلبانی که دوره کوچینگ ارشد پرستاری را تهیه کنند، ضمن دسترسی به استاد و مشاوره‌های ایشان، می‌توانند از آموزش‌های موجود در سایت نیز بهره‌مند شوند.
برای اطلاع از قیمت دوره کوچینگ پرستاری، نیاز است فرم زیر را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم؛ همچنین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی دیگر، خودتان شخصا با آکادمی ما تماس بگیرید تا توضیحات لازم به شما داده شود.
ناگفته نماند که در طی دوره کوچینگ تمام منابعی که در سایت به فروش می‌رسد برای شما رایگان خواهد بود؛ ضمن اینکه می‌توانید از کلاس‌های آنلاین استاد نیز بهره‌مند شوید.
در طول مدت این دوره، پشتیبان جدا از استاد، پیگیر برنامه شما بوده و وضعیت درسی، روحی و… شما را به استاد گزارش می‌دهد. این مشاوره‌ها بسیار ارزشمند است و اهمیتی فراتر از ارزش مالی دارد.

بنر فرم تماس

با دوره کوچینگ ارشد پرستاری، رتبه برتر در یک قدمی شماست.

در دوره کوچینگ ارشد پرستاری همه آنچه که برای دستیابی به بهترین رتبه آزمون ارشد پرستاری نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهیم. موشک موفقیت آماده است و تنها باید با انگیزه و تلاش خود به آن سوخت تزریق کنید؛ پس فرم روبرو را پر کنید تا پس از دریافت مشاوره با اطمینان برای ثبت نام تصمیم بگیرید.

می‌خوای یک ماهه برای آزمون استخدامی پرستاری آماده شی؟
با دوره استخدام شو، تیک قبولی‌ت رو بزن.

خبر خوب اینکه هفته اول دوره برای تو رایگانه!